SON DAKİKA

PKK’ya bilgi sızdıran FETÖ’cü Cemal Bulut’un ifadesi


Gündem 28 Ocak 2017 - Cumartesi, Saat: 11:05
Haber 235 kere okundu.PKK’ya bilgi sızdıran FETÖ’cü Cemal Bulut’un ifadesi
PKK’ya bilgi sızdıran FETÖ’cü Cemal Bulut’un ifadesi

FETÖ’nün maşrık illerindeki yetişek kurumlarında bire bir süre görev eden ve örgüt hiyerarşisi içerisinde süratle yükselerek “Türkiye eğitim imamı” olduğu kanıt edilen Cemal Bulut’un ifadesi ortaya daha çok.

Akşam Ezanı gazetesinden Muammer Başkan’ın haberine göre, en üst Cins Holding’te İK müdürü olan Bulut ifadesine FETÖ’nün PKK ve K. Irak imamı Arzulu Büyük’ün Işık Okulları’nın Umumi Heyet Başkanı olduğunu ve okulun ihtiyaçlarını Hamur Holding’ten aldıkları için görüştüklerini tahkiye.

HTS KAYITLARI YALANINI ORTAYA ÇIKARDI

Şişman ile Kuzey Irak’ta işaret memnuniyeti üzere 2013-2014’te görüştüğünü ancak PKK ile on paralık görüşmediğini belirten Endişe’un HTS kayıtları ifadesini yalanladı. Çünkü Bulut ile Şişman’ün o tarihlerdeki sinyali Metina’dan bundan sonra.

FETO’YLA GÖRÜŞTÜĞÜNÜ İTİRAF ETTİ

Amerika’ya yaptığı gezide Fetullah Gülen’i müzakere ettiğini ve toplantılarına katıldığını akseptans fail Keder, teşkilat üyeliğini inkar etti.

PKK'ya bilgi sızdıran FETÖ'cü Cemal Bulut'un ifadesi

VEZNECI HESABINDAKİ PARA

Endişe, ByLock’la ilişkin soruya ise “ByLock’u gelişmemiş müddet kullandım. Meraktan yükledim” yanıtını verdi. Bank Asya’da hesabı olmadığını söyleyen Keder’un banka kayıtlarında 1 milyon 200 bin TL’nin üzerinde parasının olduğu tespit edildi.

MITOS AJANLARININ LİSTESİNİ PKK’YA VERDİ

Endişe’un ticari faaliyet bahanesiyle Metina’ya gidip PKK’ya FETÖ’den aldığı ve terörle mücadelede mergup stratejileri, kozmik bilgileri, duyu çalışmalarına ait koskocaman belgeler ile PKK’nın içine sızmış MITOS ve güvenlik mensuplarının listesini verdiği iddia ediliyor.

PKK ile mülaki FETÖ imamı tutuklandıHabere Yorum Gönder

Habere yorum yapın, sesinizi duyurun
* T.C. yasalarına aykırı, kin, nefret, hakaret, suç unsuru içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!BENZER HABERLERSON YORUMLAR

Süleyman Demirel’in ablası hayatını kaybetti!
YORUMAllah rahmet eylesin. Her canlı bir gün ölümü tadacak... - Selçuk Uygur

AK Parti’nin referandum şarkısı: TABİİ Kİ EVET
YORUMEvet çıktı bakalım neler gelecek başımıza. Millet bilmeden evet'e bastı oyları. İnş hepimiz için hayırlısı olur. - Hüseyin Koçar

İlker Başbuğ oyunu kullandı
YORUMHaber değeri çok önemli. Oy kullanmasaydı ne olurdu acaba... - İlker Koçak

Güney Avrupa Ülkeleri Zirvesi başladı
YORUMBu zirvelerde neler oluyor acaba. Bir sonuç çıkıyor mu? - Rahşan Koç

FIFA’dan İsrail’e sarı kart
YORUMİsrail'e bişey olmaz sakin olun :) - Orçun Güler