SON DAKİKA

Demba Ba, Beşiktaş için gaza bastı!


Spor 29 Ocak 2017 - Pazar, Saat: 04:17
Haber 427 kere okundu.Demba Ba, Beşiktaş için gaza bastı!
Demba Ba, Beşiktaş için gaza bastı!
Golcü takviyesi üzerine tafsilatlı süredir arayış içinde olan Beşiktaş’ta tamlık gözler Demba Ba‘ya çevrildi.

2014-15 sezonunda yağız-beyazlı formayı giyen ve taraftarların gönlünde taht kuran Senegalli talih bu transferin gerçekleşmesi için hususi ceht harcıyor.  Kalburüstü futbolcunun kavrayışsız dönüşü üzerine haddinden fazla hevesli olması ön plana çıkıyor.

Çin kulübü Shanghai Shenhua forması altında Haziran 2016’da sol göl ayağı kaval kemiği alıngan ve 6 aydır maçlara çıkamayan Demba Ba’nın son 1 ayda gösterişli benzeri iş temposuna girmesi dikkat çekti. Hassaten hususi tıpkı antrenör eşliğinde müteharrik deneyimli golcü kısık benzeri program uyguluyor. Hem kondisyonunu güçlendirmek hem dahi topla antrenmanlar tahsis etmek amacıyla çabalayan Ba, baştan form tutmayı hedefliyor.

Buna göre de değişik benzeri yöntem uygulanıyor. Şu anda salon ağırlıklı bir programı olan 31 yaşındaki oyuncu, burada birlikte topla çalışıyor. Vücuduna ağırbaşlılık yeleği takılan ve bir makineye bağlanan Ba, önceki yokuş atıp, sol ayağını kuvvetlendiriyor. Arkası Sıra antrenörünün attığı toplara hızlı aynı şekilde vuruyor.

Çok aceleci benzeri mücahede olan bu programda Demba Ba’nın antrenörü merkezden, soldan ve sağdan Demba Ba’ya toplar atıp, özellikle sol ayağıyla darbe yapmasını istiyor. Muvaffakiyetli forvetin bu mücahede esnasındaki hızı ve gücü de göze çarpan genişlik iri ilim oldu.

Beşiktaş formasını giymeyi çok talip ve Vodafone Arena’da yağız-beyazlı taraftarlarla yeniden mülaki olmak talip Demba Ba tınlamalı ve ağırbaşlı bir izlence uyguluyor.Habere Yorum Gönder

Habere yorum yapın, sesinizi duyurun
* T.C. yasalarına aykırı, kin, nefret, hakaret, suç unsuru içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!BENZER HABERLER

SON YORUMLAR

TİKA’dan Türk-Macar ortak sanatına destek
YORUMMacarlar'da aslında Türklere çok benziyor. Ne de olsa bir zamanlar dünyanın en büyük devletiydik. - Olcay Orçun

Süleyman Demirel’in ablası hayatını kaybetti!
YORUMAllah rahmet eylesin. Her canlı bir gün ölümü tadacak... - Selçuk Uygur

AK Parti’nin referandum şarkısı: TABİİ Kİ EVET
YORUMEvet çıktı bakalım neler gelecek başımıza. Millet bilmeden evet'e bastı oyları. İnş hepimiz için hayırlısı olur. - Hüseyin Koçar

İlker Başbuğ oyunu kullandı
YORUMHaber değeri çok önemli. Oy kullanmasaydı ne olurdu acaba... - İlker Koçak

Güney Avrupa Ülkeleri Zirvesi başladı
YORUMBu zirvelerde neler oluyor acaba. Bir sonuç çıkıyor mu? - Rahşan Koç