SON DAKİKA

Google’da Trump baskısı!


Teknoloji - Bilgisayar 30 Ocak 2017 - Pazartesi, Saat: 11:56
Haber 251 kere okundu.Google’da Trump baskısı!
Google’da Trump baskısı!

Google da Trump baskısı

Google’un CEO’su tatilde olan yada çeşitli nedenlerden kıran KÖLE dışına intişar olan tam “yabancı” çalışanlarına ÇAKER’ye ferasetsiz dolaşım çağrısında bulundu. 

Google’un yaptığı açıklamada Trump’ın baskısı engelsiz aynı şekilde görülüyor. Uygulayım Bilimi devi Google, yaptığı açıklamada “Gelebildiğiniz kadar acele MEMLUK’ye geri dönün yoksa bir henüz gelemeyebilirsiniz” ifadelerini kullandı. 

Özlük ülkesinde evde çalışmayı veya tatile gitmiş olan çalışanlarına Google, hakeza seslendi. KÖLE vatandaşı olmayan Google çalışanları ülkeye dönecek. Trump’ın eskimemiş emriyle gelişigüzel Yemen, Somali, Libya, Irak, Suriye, Sudan, İran’lı vatandaşların 90 gün süresince MEMLUK’ye girmesi yasaklandı. Elden bu mevki vatandaşları üzere değil değişik ülkelere de eş yasakların gelmesinden uygulayım bilimi devleri kabilinden herkes bulut ediyor. 

Trump’ın arızi bir müddet için uyguladığı bu uygulamadan kısaca 200 ortaklık etkilenmiş durumda. Google CEO’su Sundar Pichai, yayınladığı mesajda ayrıca bu düzenin etkilerinden Google çalışanları ve aileleri üstünde kısıtlamalar getiren bu öneriyle üzgün olduğunu belirtti. 

Olur siz Trump’ın baskısı hakkında hangi düşünüyorsunuz?Habere Yorum Gönder

Habere yorum yapın, sesinizi duyurun
* T.C. yasalarına aykırı, kin, nefret, hakaret, suç unsuru içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!BENZER HABERLERSON YORUMLAR

Süleyman Demirel’in ablası hayatını kaybetti!
YORUMAllah rahmet eylesin. Her canlı bir gün ölümü tadacak... - Selçuk Uygur

AK Parti’nin referandum şarkısı: TABİİ Kİ EVET
YORUMEvet çıktı bakalım neler gelecek başımıza. Millet bilmeden evet'e bastı oyları. İnş hepimiz için hayırlısı olur. - Hüseyin Koçar

İlker Başbuğ oyunu kullandı
YORUMHaber değeri çok önemli. Oy kullanmasaydı ne olurdu acaba... - İlker Koçak

Güney Avrupa Ülkeleri Zirvesi başladı
YORUMBu zirvelerde neler oluyor acaba. Bir sonuç çıkıyor mu? - Rahşan Koç

FIFA’dan İsrail’e sarı kart
YORUMİsrail'e bişey olmaz sakin olun :) - Orçun Güler