SON DAKİKA

Tomas Necid Legia Varşova’ya transfer oldu


Spor 30 Ocak 2017 - Pazartesi, Saat: 15:39
Haber 364 kere okundu.Tomas Necid Legia Varşova’ya transfer oldu
Tomas Necid Legia Varşova’ya transfer oldu
– Tomas Necid, Polonya’evet alıntı oldu! Spor Bacak Süper Loda ekiplerinden Bursaspor‘de bu mevsim form şansı bulmakta zorlanan Tomas Necid, Polonya’nın Legia Varşova takımına alıntı oldu. Yıldız golcü imza işin Varşova’evet gitti.

TOMAS NECID BURSASPOR’DAN AYRILDI!

Duruluk nakil döneminin serencam gününe girildiğinin hatırlatılması konusunda açıklamalarda kâin Bursaspor Başkanı Ulu Kamer, “Aktarma ile ilişik akla yatkın şartlarda olursa birkaç pare oyuncu bakıyoruz. Amma olmazsa bile hocamızla görüştük. Bu takımla devam edeceğiz. Takımdan ayrılan futbolcularımız oldu. Advincula, 600 bin dolar karşılığında Meksika’nın Tigres Üstelik La UANL takımına para aktarımı oldu. Tomas Necid ile ait ise kendisini altı aylığına Polonya’nın Legia Varşova takımına kiralık verdik. Maaşını onlar ödeyecek. Burada çünkü oynayamıyordu. İnşallah orada kudretli bir başarım sergiler ve biz de zaman böylecene gür aynı fiyata kendisini satarız. Sane’yi Fransa’nın Auxerre takımına satın alma opsiyonuyla 200 bin Euro evet anlaştık. O bile gitti. Ihtimal kâh futbolcularımızla de ayrılacağız. Aynı molekül kesinleşmeden anlatmak istemiyorum. İmza aşamasına geldiğinde kamuoyuyla paylaşırız.” şeklinde konuştu. 

2015/2016 sezonunun başında Bursaspor’a aktarma olan ve evvel sezonunda Süper Tomar’dahi 11 gol atan Tomas Necid, bu mevsim hat çıkarmak da çokça zorlandı. Polonya basınına yansıyan haberlerde da Necid’in Pazartesi günü Legia Varşova’evet transfer olacağı belirtildi.

Tomas Necid’in 2019 yılına büyüklüğünde Bursaspor ile sözleşmesi bulunuyordu.Habere Yorum Gönder

Habere yorum yapın, sesinizi duyurun
* T.C. yasalarına aykırı, kin, nefret, hakaret, suç unsuru içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!BENZER HABERLER

SON YORUMLAR

Süleyman Demirel’in ablası hayatını kaybetti!
YORUMAllah rahmet eylesin. Her canlı bir gün ölümü tadacak... - Selçuk Uygur

AK Parti’nin referandum şarkısı: TABİİ Kİ EVET
YORUMEvet çıktı bakalım neler gelecek başımıza. Millet bilmeden evet'e bastı oyları. İnş hepimiz için hayırlısı olur. - Hüseyin Koçar

İlker Başbuğ oyunu kullandı
YORUMHaber değeri çok önemli. Oy kullanmasaydı ne olurdu acaba... - İlker Koçak

Güney Avrupa Ülkeleri Zirvesi başladı
YORUMBu zirvelerde neler oluyor acaba. Bir sonuç çıkıyor mu? - Rahşan Koç

FIFA’dan İsrail’e sarı kart
YORUMİsrail'e bişey olmaz sakin olun :) - Orçun Güler