SON DAKİKA

Aziz Yıldırım ve yönetimden, Fenerbahçeli futbolculara şok tepki


Spor 31 Ocak 2017 - Salı, Saat: 09:50
Haber 200 kere okundu.Aziz Yıldırım ve yönetimden, Fenerbahçeli futbolculara şok tepki
Aziz Yıldırım ve yönetimden, Fenerbahçeli futbolculara şok tepki
Muazzez Yıldırım’dan ve Fenerbahçeli yöneticiler’den futbolculara tepki! Başakşehir galibiyeti sonrası yarışa yeniden kuma olan Fenerbahçe, Kayseri’dahi hem umutları tüketti hem üstelik şampiyonluk şansını adeta mucizelere bıraktı. Alınan 4-1 hezimet yönetimi çileden çıkarırken, Zerrin-Lacivertli kurmayların hedefinde futbolcular vardı.

Sayı amacıyla “Hicap donör” ve “Skandal” yorumunu fail yöneticiler, takımın maç seçtiğini vurguladı…

Büyük karşılaşmaları kazanıp Anadolu takımlarına karşı yavaş dikkat toplaşımı sıkıntısı dinç oyuncuların, sönük bire bir futbol ortaya koyduğu belirtilirken, takımın taktik disiplinden ırak bir kaynak sergilediği ifade edildi.

Topluluk boyunun çokça detaylı olduğunun altını çizen yöneticiler, bu durumun büyük sorunlara kat açtığını söylediler.

“BEŞİKTAŞLI VE GALATASARAYLILAR…”
Evvel yarının sonuç derakap Mehmet Topal’ın sakatlandığı pozisyonda yaşananların takımdaki atmosferi kemiksiz şekilde özetlediğini belirten kurmaylar, “Beşiktaş ve G.Saray’de selim olsunlar, olmasınlar futbolcular rastgele şeye itiraz ediyorlar. Bizim futbolcularda bağlanak yok. Mehmet Topal kafasına darbe aldı, 1 emanet itiraz etmedi, yanına elden Kayserili topçu gitti. Bu görüngü temas şeyi anlatıyor” ifadelerini kullandı.

Yöneticiler, 3 puanlı sistemde seçkin şey cins olsa de F.Bahçe’nin hakikat hedefinin bundan sonra Avrupa Ligi ve Türkiye Kupası olduğu görüşünde birleştiler.

AZİZSİLİN YETMEDİ! YÜZÜNE BAKAMADILAR
Başkan Aziz Yıldırım, cumartesi yapılan Meclis Kurulu’nun peşi sıra takıma gelişigüzel Kayseri’ye gitmişti. O akşam oyuncularla derinti işleyen ve maçın önemini anlatan Muazzez Yıldırım; Salih, Lens ve yiğit Volkan’la özel adına görüştü… Fakat başkanın çabası ve takıma güdülemek amacıyla yaptığı hamleler galibiyet amacıyla tam olmadı. Futbolcular maç sonu Yıldırım’ın yüzüne bile bakamadı.

KALKAVAN’A LENS TEPKİSİ
Dick Advocaat, deplasman dönüşü yönetimle bunaltıcı mağlubiyetin sebeplerini masaya yatırdı. Hollandalı öğretmen, rakibin anif benzeri oyun sergilediğini ancak öz oyuncularının da buna cevaz verdiğini söyledi. Bu duruma doğruluk veren ve hakem etkenine ilgi calip yöneticiler, “Kontak Lens’i faul yaparak durdurdular. Yargıcı üstelik buna müsaade etti. Onun savunan Hakan Aslantaş zerrin birlikte görmedi” diye niteleyerek yargıcı Mete Kalkavan’a aksülamel gösterdi.Habere Yorum Gönder

Habere yorum yapın, sesinizi duyurun
* T.C. yasalarına aykırı, kin, nefret, hakaret, suç unsuru içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!BENZER HABERLERSON YORUMLAR

Süleyman Demirel’in ablası hayatını kaybetti!
YORUMAllah rahmet eylesin. Her canlı bir gün ölümü tadacak... - Selçuk Uygur

AK Parti’nin referandum şarkısı: TABİİ Kİ EVET
YORUMEvet çıktı bakalım neler gelecek başımıza. Millet bilmeden evet'e bastı oyları. İnş hepimiz için hayırlısı olur. - Hüseyin Koçar

İlker Başbuğ oyunu kullandı
YORUMHaber değeri çok önemli. Oy kullanmasaydı ne olurdu acaba... - İlker Koçak

Güney Avrupa Ülkeleri Zirvesi başladı
YORUMBu zirvelerde neler oluyor acaba. Bir sonuç çıkıyor mu? - Rahşan Koç

FIFA’dan İsrail’e sarı kart
YORUMİsrail'e bişey olmaz sakin olun :) - Orçun Güler