SON DAKİKA

Usta: Trabzonspor bir daha kötü günler görmeyecek


Spor 19 Şubat 2017 - Pazar, Saat: 19:55
Haber 369 kere okundu.Usta: Trabzonspor bir daha kötü günler görmeyecek
Usta: Trabzonspor bir daha kötü günler görmeyecek

Muharrem Usta, bordo-mavili takımın 12 ve 13 Yaş Altı takımlarının oyuncuları ve aileleriyle, Kadir Özcan Tesisleri Nizamettin Algan Konferans Salonu’nda düzenlenen beslenme seminerinde bir araya geldi.
Seminerde, basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Usta, Trabzonspor’un büyük bir mirasa sahip olduğunu ifade ederek, “2010-2011’den sonraki sürece baktığımızda, gerçekten çok zor dönemler geçirildi. Bu işin liderliğini yaparken dimdik ayakta kalmaya çalıştık, çünkü geleceğin iyi olacağına inanıyorduk.” şeklinde konuştu.
Muharrem Usta, takımın ligin ikinci bölümüne iyi başladığını ifade ederek, şunları söyledi:

ARTIK BİR ŞEYLER DEĞİŞMEYE BAŞLADI
“2017 yılında son dört resmi maçını kazanmış, iyi işlere imza atan bir takımımız var. Bu tabii hep kazanacağız anlamına gelmiyor ama bunlar taraftarı ve camiayı motive edecek unsurlar. 11-12 bin cezalı taraftarımız olmasına rağmen yarın statta çok ciddi seyirci sayımız olacak. 25 bine yakın belki de daha fazla taraftar bekliyorum. Avni Aker’de sadece Fenerbahçe, Galatasaray gibi büyük maçlarda 18-20 bine oynarken, bugün Alanya maçında cezalı taraftarlarımıza rağmen 25 binleri konuşuyorsak, artık bir şeyler değişmeye başladı demektir. Trabzonspor bir daha kötü günler görmeyecek. Yeni stadıyla, tekrar en güçlü ekiplerden birisi olacak. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.” 

BÜYÜK BİR ETKİNLİK YAPACAĞIZ
Trabzonspor’un altyapısında sadece futbolcu yetiştirmediklerini, aynı zamanda karakterli iyi insanlar yetiştirdiklerini vurgulayan Usta, şöyle konuştu:
“Ä°lerleyen günlerde Hayri Gür Spor Salonu’nda 10 bin kişinin katılacağı, sadece Trabzonspor’un değil, bölgedeki tüm amatör liglerde yarışan gençlerin buluşacağı büyük bir etkinlik yapacağız. O etkinlik sadece futbol üzerine olmayacak. Muhtemelen Türkiye’de bir ilk olacak. Bir gencin ve sporcunun yetişmesine katkı sağlayan her unsurun bir arada olacağı bir geleneği başlatmak istiyoruz. Bu şehir bunu hak ediyor.” Habere Yorum Gönder

Habere yorum yapın, sesinizi duyurun
* T.C. yasalarına aykırı, kin, nefret, hakaret, suç unsuru içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!BENZER HABERLER

SON YORUMLAR

TİKA’dan Türk-Macar ortak sanatına destek
YORUMMacarlar'da aslında Türklere çok benziyor. Ne de olsa bir zamanlar dünyanın en büyük devletiydik. - Olcay Orçun

Süleyman Demirel’in ablası hayatını kaybetti!
YORUMAllah rahmet eylesin. Her canlı bir gün ölümü tadacak... - Selçuk Uygur

AK Parti’nin referandum şarkısı: TABİİ Kİ EVET
YORUMEvet çıktı bakalım neler gelecek başımıza. Millet bilmeden evet'e bastı oyları. İnş hepimiz için hayırlısı olur. - Hüseyin Koçar

İlker Başbuğ oyunu kullandı
YORUMHaber değeri çok önemli. Oy kullanmasaydı ne olurdu acaba... - İlker Koçak

Güney Avrupa Ülkeleri Zirvesi başladı
YORUMBu zirvelerde neler oluyor acaba. Bir sonuç çıkıyor mu? - Rahşan Koç