SON DAKİKA

Beşiktaş’a Talisca müjdesi!


Spor 28 Şubat 2017 - Salı, Saat: 15:07
Haber 472 kere okundu.Beşiktaş’a Talisca müjdesi!
Beşiktaş’a Talisca müjdesi!

Lig Radyo’da yayınlanan Ayan-Beyan programında Mehmet Ayan’ın sorularını yanıtlayan Ürkmezgil, adeta bir transfer kompetanı olan başkan Fikret Orman’ın Talisca’nın bonservisinin alınması konusunda uğraştığını bildirdi.
Ahmet Ürkmezgil ” Başkanımız ve transfer ile ilgili yönetici arkadaşlarımız herkesin gördüğü gerçeği görüp konuyla ilgili uğraş veriyorlardır. Bugüne kadarki hamleleri hep başarılı oldu. Yaptıkları, yapacaklarının teminatıdır” şeklinde konuştu.

“ÇOK UĞRAŞTIK, BUGÜNLERE GELDİK” 
Kulübün 5 yıldır geldiği duruma da özetleyen Genel Sekreter ” İlk yönetimde ben yoktum. Dışarıdan bakıyordum. Bırakın takım kurmayı, kulüp nasıl kurtulur, icralar nasıl sonlanır diyorduk. Samet hocanın dediği gibi kulübede oyuncumuz yoktu. Sonra içine girdim. İnanın eve gitmiyorduk. Nasıl başardık aklım almıyor! Mevzu sadece para da değil; stadın yapılması için manevi de güç gerekiyordu. Çok uğraştık bugünlere geldik. Olcay, Veli, Oğuzhan gibi taze oyuncularla temelleri attık. Bugün o günlerin meyvelerini yiyoruz” dedi. 
Pazartesi günkü derbide kontrollu oynadıklarını bildiren Ahmet Ürkmezgil, son yıllarda derbilerde iyi oyunlarına rağmen kazanamadıklarını, bundan ötürü acılar çektiklerini, bu kez aynı hataya düşmediklerini ifade etti. 

“LAY LAY’I ŞAMATASI YOK”
Şampiyonluk yolunda kesin bir şey söylemenin güç olduğunu ifade eden Ürkmezgil, her üç takımın da rakipleri olduğunu daha 12 haftanın bulunduğunu kaydetti. Şenol Güneş için ‘zor adam’ tanımlamasının “işi için” doğru olduğunu ifade eden Ahmet Ürkmezgil, ‘hocanın fazla lay-lay’ı, şamatası yoktur. Ancak işi dışındaki anlarda nüktedan ve keyifli bir adamdır. Zorluğu işi için gösterdiği disiplinden kaynaklanır’ şeklinde konuştu.Habere Yorum Gönder

Habere yorum yapın, sesinizi duyurun
* T.C. yasalarına aykırı, kin, nefret, hakaret, suç unsuru içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!BENZER HABERLER

SON YORUMLAR

TİKA’dan Türk-Macar ortak sanatına destek
YORUMMacarlar'da aslında Türklere çok benziyor. Ne de olsa bir zamanlar dünyanın en büyük devletiydik. - Olcay Orçun

Süleyman Demirel’in ablası hayatını kaybetti!
YORUMAllah rahmet eylesin. Her canlı bir gün ölümü tadacak... - Selçuk Uygur

AK Parti’nin referandum şarkısı: TABİİ Kİ EVET
YORUMEvet çıktı bakalım neler gelecek başımıza. Millet bilmeden evet'e bastı oyları. İnş hepimiz için hayırlısı olur. - Hüseyin Koçar

İlker Başbuğ oyunu kullandı
YORUMHaber değeri çok önemli. Oy kullanmasaydı ne olurdu acaba... - İlker Koçak

Güney Avrupa Ülkeleri Zirvesi başladı
YORUMBu zirvelerde neler oluyor acaba. Bir sonuç çıkıyor mu? - Rahşan Koç