SON DAKİKA

Kılıçdaroğlu Bursa’da konuştu


Gündem 11 Nisan 2017 - Salı, Saat: 16:23
Haber 301 kere okundu.Kılıçdaroğlu Bursa’da konuştu
Kılıçdaroğlu Bursa’da konuştu

Mustafakemalpaşa Grand Düğün Salonu’nda muhtarlar, ziraat odaları yöneticileri ve sivil toplum örgütleri temsilcileri kahvaltıda bir araya gelen Kılıçdaroğlu, yaptığı konuşmada anayasa değişikliğinin Türkiye’nin kaderini belirleyeceğini söyledi.

“TARİHİMİZİ NİYE İNKAR EDİYORUZ”

Kılıçdaroğlu, 80 milyonu temsil eden Cumhurbaşkanlığı makamının herkesin ortak değeri olduğunu, bu ortak değerin rejim değiştirilerek yok edilmek istendiğini ifade ederek, şöyle devam etti:

“Rejim değişiyor nasıl değişiyor kendileri anlatıyor. Sayın Cumhurbaşkanının danışmanı açıklama yapıyor, ‘halk kendi devletini kurmak için adım atıyor 16 Nisan’da. Sandığa gidecek halk kendi devletini kuracak.’ Biz 23 Nisan 1920‘de ne yaptık. 29 Ekim 1923’te ne yaptık. Cumhuriyeti ilan ettik kendi devletimizi kurduk. Ne demek 16 Nisan’da devlet kuracağız. Kimin devleti olacak. Tarihimizi niye inkar ediyoruz.”

Kılıçdaroğlu Bursa'da konuştu

“YA, KEMAL KILIÇDAROĞLU NE YAPTI SİZE”

Kılıçdaroğlu refarandum konusunun anayasa değişikliği olmasına rağmen, sürekli kendisinin konuşulduğunu hatırlatarak sözlerini şöyle sürdürdü:

“Kemal Kılıçrdaroğlu, tek konuları bu. Arkadaşlarıma dedim, ‘Bu 18 madde içinde belki benim atladığım vardır. Benimle ilgili bir madde var mı bir de siz bakın. Var mı böyle bir şey’ Yok diyorlar. Ama benim gördüğüm kadar, madde 1 Kemal Kılıçdaroğlu, Madde 2 Kemal Kılıçdaroğlu, madde 3 Kemal Kılıçdraroğlu, madde 18 kemal Kılıçdaroğlu. Ya Kemal Kılıçdaroğlu size ne yaptı?”

“3’ÜNÜZ DEĞİL 33’ÜNÜZ GELİN HODRİ MEYDAN”

Kendisinin doğruyu söylemediği propagandasının yapıldığını kaydeden Kılıçdaroğlu, bunu dile getirnleri televizyonda tartışmaya devet ederek şöyle dedi:

“Yüreğiniz varsa, cesaretiniz varsa, bilginiz varsa, sadece üçünüz değil isterseniz 33’ünüz gelin tek başıma geleceğim. Bütün imkanlar ellerinde, biz o imkanlara değil sadece Allah’ımıza ve milletimize güveniyoruz.” dedi.

Kılıçdaroğlu Bursa'da konuştu

Kılıçdaroğlu Bursa'da konuştu

Kılıçdaroğlu Bursa'da konuştu

Kılıçdaroğlu Bursa'da konuştu

Kılıçdaroğlu Bursa'da konuştu

Kılıçdaroğlu Bursa'da konuştu

Kılıçdaroğlu Bursa'da konuştu

Kılıçdaroğlu Bursa'da konuştuHabere Yorum Gönder

Habere yorum yapın, sesinizi duyurun
* T.C. yasalarına aykırı, kin, nefret, hakaret, suç unsuru içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!BENZER HABERLER

SON YORUMLAR

Süleyman Demirel’in ablası hayatını kaybetti!
YORUMAllah rahmet eylesin. Her canlı bir gün ölümü tadacak... - Selçuk Uygur

AK Parti’nin referandum şarkısı: TABİİ Kİ EVET
YORUMEvet çıktı bakalım neler gelecek başımıza. Millet bilmeden evet'e bastı oyları. İnş hepimiz için hayırlısı olur. - Hüseyin Koçar

İlker Başbuğ oyunu kullandı
YORUMHaber değeri çok önemli. Oy kullanmasaydı ne olurdu acaba... - İlker Koçak

Güney Avrupa Ülkeleri Zirvesi başladı
YORUMBu zirvelerde neler oluyor acaba. Bir sonuç çıkıyor mu? - Rahşan Koç

FIFA’dan İsrail’e sarı kart
YORUMİsrail'e bişey olmaz sakin olun :) - Orçun Güler