SON DAKİKA

Bakan Eroğlu: Milletini seven ‘evet’ diyor


Gündem 13 Nisan 2017 - Perşembe, Saat: 17:43
Haber 333 kere okundu.Bakan Eroğlu: Milletini seven ‘evet’ diyor
Bakan Eroğlu: Milletini seven ‘evet’ diyor

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla Kütahya Zafer Meydanı’nda düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, AK Parti hükümetinin Kütahya’ya büyük hizmetler getirdiğini, kendisinin de Orman ve Su İşleri Bakanı olarak burayı barajlar diyarı yaptığını söyledi.

KÜTAHYA TERMALİN BAŞKENTİ OLACAK

Buradaki toprakları sulanabilir hale getireceklerini belirten Eroğlu, “Allah nasip ederse şu anda çok sayıda baraj yaptık ama hedefimiz 43 tane barajı, plakasına eşit barajı 2019 yılı sonuna kadar tamamlayacağız. Kütahyamızı da aynı Afyonkarahisar gibi termalin başkenti yapacağız.” diye konuştu.

Eroğlu, halk ne talep ederse “evet” dediklerini dile getirerek, “Şimdi ‘evet’ deme sırası sizde. Kütahya muhteşemsin. 16 Nisan’da Kütahya sandıkları patlatırcasına ‘evet” diyecek misin? Türkiye’de en çok ‘Evet’ veren iller arasında ilk 10’a girmeye hazır mıyız? diye sordu.

10 BÜYÜK EKONOMİ İÇİN GİRMEK İÇİN

“Evet” yanıtını alınca “Kütahya, sizlerden de o beklenir, Allah sizden razı olsun.” ifadelerini kullanan Eroğlu, 2023 hedeflerini yakalamak, 10 büyük ekonomi arasında girmek için referandumda “evet” denilmesi gerektiğini anlattı.

PKK, DEAŞ, ALÇAK FETÖ HAYIR DİYOR

Gençlere de seslenen Eroğlu, şunları kaydetti: “Fatih İstanbul’u 21 yaşında fethetti. İstanbul’un fethinin 600. yılı 2053 yılında kutlandığı zaman bu şanlı bayrak daha da zirveye dikilecek inşallah. Gençler 2053 yılı hedefi için hazır mıyız? Ayrıca da görüyorsunuz PKK, PYD, DEAŞ, alçak FETÖ terör örgütü ‘Hayır’ diyor ama bayrağını vatanını, milletini seven ‘Evet’ diyor.”Habere Yorum Gönder

Habere yorum yapın, sesinizi duyurun
* T.C. yasalarına aykırı, kin, nefret, hakaret, suç unsuru içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!BENZER HABERLER

SON YORUMLAR

Süleyman Demirel’in ablası hayatını kaybetti!
YORUMAllah rahmet eylesin. Her canlı bir gün ölümü tadacak... - Selçuk Uygur

AK Parti’nin referandum şarkısı: TABİİ Kİ EVET
YORUMEvet çıktı bakalım neler gelecek başımıza. Millet bilmeden evet'e bastı oyları. İnş hepimiz için hayırlısı olur. - Hüseyin Koçar

İlker Başbuğ oyunu kullandı
YORUMHaber değeri çok önemli. Oy kullanmasaydı ne olurdu acaba... - İlker Koçak

Güney Avrupa Ülkeleri Zirvesi başladı
YORUMBu zirvelerde neler oluyor acaba. Bir sonuç çıkıyor mu? - Rahşan Koç

FIFA’dan İsrail’e sarı kart
YORUMİsrail'e bişey olmaz sakin olun :) - Orçun Güler