SON DAKİKA

Bu hafta 7 yeni film vizyona giriyor


Kültür & Sanat 11 Kasım 2017 - Cumartesi, Saat: 00:00
Haber 8 kere okundu.Bu hafta 7 yeni film vizyona giriyor
Bu hafta 7 yeni film vizyona giriyor

Türkiye’deki sinema salonlarında bu hafta 2’si domestik 7 film vizyona girecek.

S. Craig Zahler’in senaryosunu yazıp yönetmenliğini yaptığı; başrollerinde Mel Gibson ve Vince Vaughn’un meydan aldığı “Adaletsiz”, seyirci ile buluşacak.

Gibson ve Vaughn ikilisine Jennifer Carpenter, Laurie Holden, Michael Jai White, Liannet Borrego, Justine Warrington ile Klot Johnson’ın eşlik ettiği film; benzeri zanlıya uyguladıkları şiddetin görüntülerinin medyaya yansıması sonucu açığa alınan iki polisin hikayesini anlatıyor.

“Gölge Savaşçı”

Ünlü yönetmen Yimou Zhang’ın yönettiği “Gölge Savaşçı”, iki hanedanın içerisinde bulunduğu nfuz savaşında, Bakan Yu ve yetiştirdiği gölge savaşçının bayan dengeleri değiştirmesini laf ediniyor.

Çin yapımı geliim ve dokunakl karışımı filminin başrollerinde Chao Deng, Li Sun, Ryan Zheng, Qianyuan Wang, Jingchun Wang, Jun Mevla ve Xiaotong Guan oynuyor.

“Temizlikçi”

Alexis Kendra, Stelio Savante, Rachel Alig, Elizabeth Sandy ve Mykayla Sohn’un racon aldığı “Temizlikçi” adlı filmi Jon Knautz yönetti.

Kanadalı yönetmen Jon Knautz’un, senaryosunu Alexis Kendra ile alay malay kaleme aldığı yapım; adsz sansz ilişkisi olduğu adamla beraberliğini bitirmeye çalıştığı dönemde, yaşadığı sitenin saflk görevlisi ile arkadaş olan tpks kadının bu kullanlmam arkadaşlığından sonra yaşadıklarını parafin perdeye taşıyor.

“Yuva”

38. İstanbul Film Festivali’nin Mill Yarışma bölümünde Jüri Özel Ödülü’ne layık görülen “Yuva”, iki kardeşin toprağın altından çıkardıkları ypranmam benzeri yuvanın hikayesi üzerine kurulu.

Emre Yeksan’ın yönettiği; Kutay Sandıkçı, Eray Cezayirlioğlu ve Imren Şengel’in oynadığı film özetle şöyle:

“Veysel’in ormanda sürdüğü münzevi hayatın sükuneti, yaşadığı arazinin satılmasıyla bozulur. Veysel’i ziyarete mevrut Hasan, ağabeyini şehre dönmeye ikna etmeye çalışmaktadır. Araziyi boaltma etmedikleri için zlgt altında olan iki kardeşin yıllar sonradan gerçekleşen yüzleşmesi, toprağın altında eskimemi bir dünyanın keşfedilmesini sağlar.”

“Kulyas: Lanetin Bedeli”

Yunus Şevik’in yönettiği “Kulyas: Lanetin Bedeli”, fotoğraf çekmek için gittikleri köyde, benzeri ard raks kabilesinin vahşetiyle mücadele etmek durumunda mtezayit gençlerin hikayesini odağına alıyor.

Senaryosu Mustafa Miraç Kaya ile Esame Şevik’e ilgili olan filmde; Halil Kumova, Kübra Kılınçkaya, Nurdan Paksoy, Emre Kılın, Fazilet Yılmaz, Necdet Z Sayg Serimer, Sr Tan ve Fert Zor alm aldı.

“Pokemon Dedektif Pikachu”

Bire Bir dönemin sevilen oyun ve anime serisi Pokemonların kayran aldığı canlı çekim “Pokemon Hafiye Pikachu”, bire bir dedektif olan babasının kaybolmasıyla harekete geçen 21 yaşındaki Tim’in, babasının ortağı Pikachu ile alay malay sürdürdüğü arayışı anlatıyor.

Justice Smith, Kathryn Newton, Suki Waterhouse ve Ken Watanabe’nin tekellf aldığı fantastik animasyonun yönetmenliğini Rob Letterman üstlendi.

“Efsunkr Oyuncaklar”

Gary Wang’ın yönettiği animasyon film “Fsunlu Oyuncaklar”, su ile balanak ettiğinde rengi değişecek şekilde tasarlanan fakat bu işlevini adna getiremeyen ayrmsz oyuncak ile arkadaşının maceraları etrafında dönüyor.

 

 

Elbise sakat, yırtmaç bakir

Açıklanınca şoka uğradılar! Mucize…

Gözyaşlarıyla gitti, F.Bahçe’yi akseptans etti!Habere Yorum Gönder

Habere yorum yapın, sesinizi duyurun
* T.C. yasalarına aykırı, kin, nefret, hakaret, suç unsuru içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!BENZER HABERLERSON YORUMLAR

Süleyman Demirel’in ablası hayatını kaybetti!
YORUMAllah rahmet eylesin. Her canlı bir gün ölümü tadacak... - Selçuk Uygur

AK Parti’nin referandum şarkısı: TABİİ Kİ EVET
YORUMEvet çıktı bakalım neler gelecek başımıza. Millet bilmeden evet'e bastı oyları. İnş hepimiz için hayırlısı olur. - Hüseyin Koçar

İlker Başbuğ oyunu kullandı
YORUMHaber değeri çok önemli. Oy kullanmasaydı ne olurdu acaba... - İlker Koçak

Güney Avrupa Ülkeleri Zirvesi başladı
YORUMBu zirvelerde neler oluyor acaba. Bir sonuç çıkıyor mu? - Rahşan Koç

FIFA’dan İsrail’e sarı kart
YORUMİsrail'e bişey olmaz sakin olun :) - Orçun Güler