SON DAKİKA

İşte Yeni Katlanabilir dizüstü bilgisayar!


Teknoloji - Bilgisayar 11 Kasım 2017 - Cumartesi, Saat: 00:00
Haber 5 kere okundu.İşte Yeni Katlanabilir dizüstü bilgisayar!
İşte Yeni Katlanabilir dizüstü bilgisayar!

Teknoloji firması ASUS, ypranmam bilgisayarı ZenBook Flip 13’ü tanıttı. ASUS yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, cihazın tasarımındaki sunma önemli özelliğin cihazın 360 paye katlanabilen menteşelere ehil olduğu belirtilirken, bu tasarım yardmyla bilgisayarın vacip koşullarda katlanabilir olduğu ve kendi kendine olarak tablet moduna geçebildiği bilgisi aktarıldı. Açıklamada, kutudan çıkan cins desteği ile dokunmatik ekranın henz kullanışlı olmasına bile himmet gösterdiklerine zen çekildi.

Ses performansına katkı sağlıyor

Serinin tasarımı ile alttaki oluşan albeni boşluğunun soğutmayı destekleyerek patrtl performansına katkı sağladığının belirtildiği açıklamanın devamında şu ifadelere kayran verildi:

“Diğer eskimemi Zenbook modellerinde yer alan ve normal kullanımda eper rahatlığı için 135 derecelik benzeri açıyla klavyeyi kaldırarak bilgisayarı kullanıcılar için elan bayndr benzeri it pozisyonuna bayan getiren ergolift tasarımın stelik kullanıcılar tarafından oldukça ba çekici bulundu.”

Yüzde 10 henz küçük katlanabilir bilgisayar

ZenBook Flip 13 cihazının çerçevesiz tasarımını de kullanıcıların beğenisine sunulduğu bilgisine dz verilen açıklamada, çerçevelerin önemli oranda küçülmesi ve inceltilmesi ile markanın, ekran gövde oranında yüzde 90 gibi yüksek rakamlara ulaştığı bilgisi vadi aldı.

ASUS yetkilileri, bu sayede standart ayrmsz 12” elektronik beyin sandk boyutunda 13” bir ekrana sahip olunabileceğini dahi aktardı. Açıklamada, tasarım sayesinde cihazın önceki standart modellere göre yüzde 10 daha küçük benzeri al geldiği ve dünyanın en kompakt katlanabilir bilgisayarının Zenbook Flip 13 olduğunu belirtti.

Hızlı depolama çözümü sunulmak isteniyor

Açıklamanın devamında ürünlerin dayanıklılık kalitesine bile titizlik gösterildiği belirtildi. Yetkililer, menteşe mekanizmasının 20 bin çevrimli açma / kapama testine baml tutulduğunu ve bire bir testler sonucunda dayanıklılık için ultra metin MIL-STD-810G standardını sağladıklarının altını çizdi.

Farklı senaryolarda kullanılabilen cihazın donanım tarafında kullanıcıya ayn çok mtenavip sunduğunu nkil ASUS yetkilileri, içerisinde 8. Nesil Intel Core işlemci ile mevrut cihazın bu anlamda bugünkü teknolojinin kullanıcılara sunduğu genilik dolgunca işlemcilerden birini barındığını belirtti.

Bunun yanında Pcle SSD’ler ile ambarlama tarafında dahi kullanıcıya en hızlı ambarlama çözümü sunmak istediklerini söyleyen iaret yetkilileri, akbet evlat işlemci ve hızlı SSD ambarlama imkanı ile son kullanıcının günlük işleri yanı sıra yoğun tempoda onlara eşlik edebilecek tpks elektronik beyin ürettiklerinin altını çizdi.

Emina Jahovic’in alışveriş keyfi

Elbise eski, yırtmaç bakir

Açıklanınca şoka uğradılar! Tansk…Habere Yorum Gönder

Habere yorum yapın, sesinizi duyurun
* T.C. yasalarına aykırı, kin, nefret, hakaret, suç unsuru içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!BENZER HABERLERSON YORUMLAR

Süleyman Demirel’in ablası hayatını kaybetti!
YORUMAllah rahmet eylesin. Her canlı bir gün ölümü tadacak... - Selçuk Uygur

AK Parti’nin referandum şarkısı: TABİİ Kİ EVET
YORUMEvet çıktı bakalım neler gelecek başımıza. Millet bilmeden evet'e bastı oyları. İnş hepimiz için hayırlısı olur. - Hüseyin Koçar

İlker Başbuğ oyunu kullandı
YORUMHaber değeri çok önemli. Oy kullanmasaydı ne olurdu acaba... - İlker Koçak

Güney Avrupa Ülkeleri Zirvesi başladı
YORUMBu zirvelerde neler oluyor acaba. Bir sonuç çıkıyor mu? - Rahşan Koç

FIFA’dan İsrail’e sarı kart
YORUMİsrail'e bişey olmaz sakin olun :) - Orçun Güler