SON DAKİKA

Voonka Liquid Collagen


Gündem 11 Ocak 2018 - Perşembe, Saat: 21:19
Haber 608 kere okundu.Voonka Liquid Collagen

Voonka 2012 yılından beri faaliyet gösteren insanlar için daha sağlıklı ve zinde bir yaşamın kapılarını açan ürünleri bünyesinde bulunduran bir Türk markasıdır. Markanın Vitamin & Mineral, Omegalar, Eklem & Kemik Desteği, Çocuk Ürünleri, Yaşlanma Karşıtı ve Geleneksel olmak üzere insan sağlığı üzerinde birçok yararı bulunan ürün grupları olmak üzere bunun yanı sıra Voonka Liquid Collagen gibi özel ürünlerin de yer aldığı bir güzellik serisi de bulunmaktadır.

Voonka Likit Kollajen Nedir?
Güzelliğin içten geldiği ve bu nedenle en çok da içimizin beslenmesi gerektiğini savunan Voonka markası tarafından sıvı formda üretilen bu ürün cildi besleyen takviye edici bir gıdadır.

Ürün İçeriği Nedir?

10.000 mg Hidrolize Kolajen: Kollajen cilt için önemli olan bir proteindir. Cildinizdeki kolajenin miktarı ve kalitesi görünümünüzü önemli derecede etkiliyor. Ürünün içeriğinde bulunan bu çözünür hidrolize kollajen cildin gözeneklerinden kolayca geçecek şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda saçlarınızın ve tırnaklarınızın sağlığında önemli bir rol oynar.

300 mg Vitamin C: C vitaminini günlük rutininize eklediğinizde cildinizin tonunuzu düzeltir, cildi kirliliğin görünür etkilerinden korur, hidrasyonu önemli derecede arttırır ve cildinizin daha uzun süre daha genç görünmesini sağlar.

100 mg Hyaluronik Asit: Hyaluronik asit, genç görünüşlü, esnek cilde sahip olmak için çok önemli olan nemi cilt depolarınıza tekrar doldurma yeteneğine sahiptir.

10 mg Koenzim Q10: Koenzim Q10 öncelikle cildinizin en yüzeysel tabakasına lokalizedir ve ultraviyole A ışığının neden olduğu hasardan cildinizin daha derin katmanlarını korumaya yarar.

6 mg Vitamin E: E Vitamini pürüzsüz, hidrasyonlu cildi geliştirmek için kullanılır.

3 mg Vitamin B5 (Pantotenik Asit): B5 vitamini cildin sağlıklı ve çekici görünmesine yardımcı olur. Aynı zamanda, ciltte kırışıklıklar ve yaşlanma lekeleri gibi erken yaşlanma belirtilerinin görülmesini geciktirmeye yardımcı olur.

2.000 µg Biotin: Saçların, tırnakların ve cildin sağlığının korunmasında önemli bir rol oynar.

0,7 mg Vitamin B6 (Piridoksin): B6 vitamininin en önemli faydalarından biri cildin iyi durumda kalmasına yardımcı olmasıdır. Egzama, kepek, akne, saç dökülmesi ve kuru cilt gibi bir dizi cilt probleminin tedavisinde yardımcı olur. Bundan da ötesi, melanoma ve sedef hastalığı gibi deri hastalıklarının tedavisinde yardımcı olur.

Ürün Nasıl Kullanılır?
Yetişkinler tarafından günde 1 paket olacak şekilde kullanılır.

https://www.dermoeczanem.com/voonka-liquid-collagen-beauty-7-x-50mlHabere Yorum Gönder

Habere yorum yapın, sesinizi duyurun
* T.C. yasalarına aykırı, kin, nefret, hakaret, suç unsuru içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!BENZER HABERLER

SON YORUMLAR

Süleyman Demirel’in ablası hayatını kaybetti!
YORUMAllah rahmet eylesin. Her canlı bir gün ölümü tadacak... - Selçuk Uygur

AK Parti’nin referandum şarkısı: TABİİ Kİ EVET
YORUMEvet çıktı bakalım neler gelecek başımıza. Millet bilmeden evet'e bastı oyları. İnş hepimiz için hayırlısı olur. - Hüseyin Koçar

İlker Başbuğ oyunu kullandı
YORUMHaber değeri çok önemli. Oy kullanmasaydı ne olurdu acaba... - İlker Koçak

Güney Avrupa Ülkeleri Zirvesi başladı
YORUMBu zirvelerde neler oluyor acaba. Bir sonuç çıkıyor mu? - Rahşan Koç

FIFA’dan İsrail’e sarı kart
YORUMİsrail'e bişey olmaz sakin olun :) - Orçun Güler